Фотовиставка "Діти під відкритим небом"

З 24.05 по 07.06 в Обласній Науковій библиотеці імені М. Горького експонувалась фотовиставка "Діти просто неба". Виставка присвячена проблемам дітей-сиріт, які часто післе випуску з інтернатів, училищ та коледжів залишаються без батьківської допомоги, даху над головою, й без належного за законом соціального житла.

На виставці експонувалися 39 фотографій. Свої роботи представили Луганські фотографи: Павло Хайло, фотограф-документаліст; Микола Сидоров, член Національного союзу фотохудожників; Катерина Мотильова, фотохудожник; Галина Болдишева та Алексій Біда - фотографи-любителі.

Фотографи, які не залишились байдужими до цієї проблеми, протягом декількох місяців працювали над створенням фоторобіт, героями яких стали діти-сироти, клієнти Правозахисного центру "Поступ", сюжетами - їх життєві історії, декораціями - напівзруйноване батьківське житло, непридатне для життя соціальне житло і декорації під відкритим небом. Незважаючи на черно-білий настрій сюжетів фотографій, ідея виставки - життя й надія на здійснення заповітного: жити в гідних людину умовах.

Виставка відкрилась прес-конференцією. Відкриття супроводжувалося перформансом, організованным ініціативною групою.

Під час фотовиставки відбувся круглий стіл за участю громадських організацій, працівників державних інституцій, які працюють з дітьми та журналістами.


Source URL: https://postup.lg.ua/fotovistavka-diti-pid-vidkritim-nebom