Досить вивертати нам кишені!

Несподівано для багатьох, 19 жовтня, в Старобільську - далекому райцентрі Луганської області, більше тисячі приватних підприємців вийшло на мітинг проти прийняття нового Податкового кодексу. З рішучим гаслом «Досить вивертати нам кишені!» вони висловили готовність відстоювати своє право на «Єдиний податок».

Стало ясно, що будівництво сильної держави можливе тільки за умови створення потужної соціальної опори, якою є середній клас. І місто Старобільськ - яскравий приклад, коли бюджет напряму залежить від середнього класу. Кількість зареєстрованих приватних підприємців у районі становить близько 3 тисяч осіб. Величезна кількість людей працює на ринках міста та прилеглих районів.

Усвідомлюючи важливість події, риночники, озброєні плакатами «Ви НАС кинули!», «Ні податковій петлі та пенсійній реформі!», зібралися на двогодинну акцію, щоб донести до влади свою єдину вимогу - не заганяти їх назад у тінь, не перетворювати на злочинців. Місцеві політичні та громадські діячі об'єднали зусилля і вирішили підтримати протестуючих, при цьому не використовуючи партійні прапори та атрибутику.

Чітку позицію з цього питання зайняв Луганський Правозахисний центр «Поступ». Її озвучив голова організації Костянтин Рєуцький, який спеціально приїхав на мітинг з Києва:
«Мета прийняття нового податкового кодексу в тому, щоб зменшити активність найбільш незалежної частини суспільства - приватних підприємців, малого та середнього бізнесу, яких у країні вже 2,5 мільйона. Це необхідно владі, тому що підприємці не залежать від недолугої соціальної політики і великих корпорацій. Вони дійсно думають і приймають свої рішення самостійно. Новим податковим кодексом влада знову хоче загнати нас у тінь, зробити з нас злочинців.
Спасибі всім, хто прийшов. Тільки змінивши культуру покірності на культуру протесту ми зможемо змінити нашу країну!»
Далі на:

http://newzz.in.ua/main/1148852258-na-luganshhine-edinonalozhniki-tozhe-podnimayut-bunt-protiv-nalogovogo-kodeksa-skoro-situaciya-mozhet-vyjti-iz-pod-kontrolya.html

http://pressa.obozrevatel.com/info/538632.htm

http://www.fraza.ua/news/21.10.10/101652.html

http://news.qs.kiev.ua/lenta/news_full.php?id=290409

http://all-news.net.ua/show.php?id=70361945

http://vsekommentarii.com/news/2010/10/21/2736762.htm

http://vgorode.ua/lugansk/news/26432/

http://v-variant.lg.ua/region/16921-v-starobelske-predprinimateli-vzbuntovalis-protiv.html

http://korrespondent.net/ukraine/events/1129177-nalogovyj-kodeks-v-ternopole-piketchiki-prishli-na-sessiyu-oblsoveta-a-v-luganske-pohoronili-malyj

http://allnewspoint.com/news/315928


Source URL: https://postup.lg.ua/dosit-vivertati-nam-kisheni