Луганськ накриє ніч приголомшливого кіно

У ніч з 3 на 4 червня у Луганську пройде IV Фестиваль соціальних юнацьких фільмів «Тридцять друге травня», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. 

Початок заходу о 21:00. Місце проведення - Сквер Пам'яті (за Обласною бібліотекою ім. Горького). 

Мета фестивалю - інформування громадськості про системні порушення прав дитини в Україні, актуалізація проблеми насильства в сім'ї та залучення молоді до активних дій із попередження домашнього насильства та захисту його жертв. 

«Для цього фестивалю ми відбираємо фільми, які не можуть залишити байдужими навіть набільш загартованих глядачів. Наше кіно - це кіно для дорослих - людей, які усвідомлюють актуальність проблеми насильства в сім'ї. Як не дивно, на День захисту дітей прийнято вмикати дитячу музику та дарувати маленьким льодяники та повітряні кульки. Ми вважаємо, що це - перший крок до замовчування проблеми. Дорослі повинні захищати дітей від жорстокості, а не принижувати їх подачками. Наш фестиваль «Тридцять друге травня» - це можливість конструктивного діалогу, до якого ми закликаємо», - говорить організатор фестивалю, голова Луганського кіноклубу Юлія Красільникова. 
 

Інформація про фестиваль:

Фестиваль «Тридцять друге травня» - єдиний щорічний фестиваль кіно в Луганській області. Він традиційно привертає увагу громадськості та вважається шанувальниками некомерційного кіно «Луганським Вудстоком». Фестиваль відвідує близько 1000 осіб, які із задоволенням зустрічають літо просто неба, дискутують на актуальні соціальні питання, пов'язані із захистом прав дитини, і планують подальші дії в цьому напрямку. Під час фестивалю активісти будуть поширювати малинові браслети з написом «Залишайся людино!» 

Організаторами фестивалю виступають Луганський обласний дискусійний клуб інтелектуального кіно та Правозахисний центр «Поступ». Західпроходить в рамках проекту ЄС «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент». 

Партнер фестивалю - Літературне угруповання «СТАН». Інформаційний партнер - Інтернет-портал новин культури «Тиск світла»


Source URL: https://postup.lg.ua/node/409