Завершився ще один освітній курс з прав людини для журналістів

 
Наприкінці березня у Києві пройшла підсумкова зустріч в рамках освітнього Курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини-2012". 11 учасників та учасниць Курсу отримали сертифікати про проходження річної навчальної програми, обговорили її результати та форми подальшої співпраці.
У зустрічі взяли участь експерти правозахисних організацій: Максим Буткевич (Проект "Без кордонів"), Марина Говорухина (УГСПЛ), Андрій Діденко (ХПГ), Сергій Буров (ММГО "М'АРТ"), Костянтин Рєуцький (Правозахисний центр "Поступ").
Зустріч завершилася лекцією першого польського омбудсмана, професорки Еви Лентовської, після якої учасники та учасниці курсу мали можливість поставити свої запитання та просто неформально поспілкуватися з пані Лентовською під час прес-ланчу.
Завершився тертій з 2010 року спеціалізований курс для журналістів в рамках програми "Розуміємо права людини", і неформальна мережа журналістів, які висвітлюють проблеми в сфері прав людини поповнилася ще десятком медійників з активною громадянською позицією. А загалом випускниками навчальних заходів з прав людини для журналістів з 2009 року стали понад 80 українських медійників, які працюють у центральних та регіональних радіо, телеканалах, друкованих та інтернет-виданнях.
Програма адмініструвалася Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, Правозахисним центром "Поступ" та ММГО "М'АРТ" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Норвезького Гельсінського Комітету.


Source URL: http://postup.lg.ua/node/993