ПРискорене правосуддя

Менше доби знадобилося Луганському окружному адміністративному суду, щоб розглянути позов проти обласної й міської рад та департаментів освіти, рішеннями яких школярів та студентів Луганщини змусили взяти участь у мітингу, організованому Партією регіонів.  На фоні багатотижневого (а не рідко й багатомісячного) очікування більшости позивачів така надтерміновість по-справжньму вражає. 
 
За неповну добу суддя Андрій Каюда встиг розглянути матеріали позову та винести ухвалу про залишення заяви без розгляду. На його думку, заявник належним чином не описав вимоги до обласної та міської організацій Партії Регіонів. Заявникові було надано 10 днів для усунення недоліків. У понеділок, 11 листопада позов з уточненнями був повторно поданий до окружного адміністративного суду. 
 
Сподіваємось, що суд першої інстанції й наділі радувтиме такою гарною динамікою розгляду і цієї, й інших позовних заяв. А також вітаємо щиросердне визнання луганської обласної організації Партії регіонів своєї керівної ролі у організації мітингу, під час якого були масово порушені права луганських школярів та їхніх батьків.  
 
Прес-служба Правозахисного центру "Поступ"


Source URL: http://postup.lg.ua/news/priskorene-pravosuddya