Луганський Майдан "відкриє доступ" до "Межигір`я"

Сьогодні, 25 грудня, о 18:00, на площі Героїв ВВВ (біля памятника Т.Г. Шевченку) активісти Громадського сектору покажуть на Луганському Євромайдані одну з новел документального кіноальманаху "Відкритий доступ" - "Межигір`я". 
 

«Межигір’я» – колишня державна резиденція, яка тепер фактично є приватною територією чинного президента України Віктора Януковича.

 

Сергій Лещенко – журналіст інтернет-видання «Українська правда» декілька років веде розслідування, щоб з’ясувати, кому належить резиденція у Межигір’ї та на яких засадах там мешкає президент України. Завдання майже безнадійне, бо жоден із чиновників не йде на співпрацю. Втім новий закон «Про доступ до публічної інформації» нібито має принципово змінити ситуацію… Сергій Лещенко пише інформаційні запити, аби з’ясувати нові деталі про власників та мешканців «Межигір’я». 

 

 

Покази "Відкритого доступу" були заборонені або зірвані у багатьох містах України. Так зокрема, перепони щодо перегляду кіноальманаху чинились у Києві, Харкові, Донецьку, Івано-Франківську, Одесі, Сімферополі, Миколаєві, Черкасах та ін. Покази були зірвані у різні способи - заклади, у яких проводились кінопокази, в останню мить відмовлялись надавити приміщення, під час перегляду до приміщень вривались невідомі, закидались димові шашки, вимикалось світло, "заміновувались" будівлі. У де-яких містах показ так і не відбувся. 

 

 

Довідка: аполітичний "Громадський сектор" в Луганську - обєднання активних громадян, що прагнуть змінювати Україну та підтримують Європейський курс розвитку країни. Активісти  збиються щовечора о 18:00 біля пам’ятника Шевчеку.


Source URL: http://postup.lg.ua/news/luganskiy-maydan-vidkriie-dostup-do-mezhigirya