Тренінг "Моніторинг прав людини"

29 червня 2011 р. у Луганську пройде одноденний тренінг «Моніторинг прав людини». Організатором тренінгу виступає Правозахисний центр «Поступ», проект «Моніторинг прав дітей-інвалідів в Луганській області» (http://postup.lg.ua/%3C%3Cmonitoring-prav-ditey-invalidiv-v-luganskiy-o… ), який реалізовується в рамках проекту “Системні зміни для дітей з інвалідністю” за фінансової підтримки Форум Syd та шведської організації Adoptionscentrum.

До участі у тренінгу запрошуються активісти НГО,які працюють в сфері захисту прав інвалідів, студенти психолого-педагогічних, юридичних та соціологічних спеціальностей м. Луганська та Луганської області .

Для участі у тренінгу вам потрібно заповнити заявку, що знаходиться у додатку, та надіслати її на електронну адресу: [email protected] до 26 червня цього року. За результатами розгляду заявок буде відібрано учасників, яким буде надіслано запрошення до 28 червня. Участь у тренінгу безкоштовна, учасників буде забезпечено харчуванням. У разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся, будь-ласка, до Світлани Тарабанової за тел. 050 623 58 46 або електронною поштою: [email protected]

Долучення Розмір
anketaI.doc 24 КБ

Source URL: https://postup.lg.ua/news/trening-monitoring-prav-lyudini