"Контакти з правоохоронцями": лекція на Восьмій молодіжній школі з прав людини

27 липня 2012 року в рамках Восьмої молодіжної школи з прав людини Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" була проведена лекція "Ознайомлений - значить озброєний". Так, двадцять два молодих активіста та активістки, що навчаються на школі, отримали знання про те, як спілкуватися з правоохоронцями.

Лекція складалась з презентації молодіжної кампанії "Студентського контролю міліції", ознайомленям із практичними рекомендаціями через перегляд відеолекції експерта Ассоціації УМДПЛ Володимира Батчаєва "Ти і міліція: як не стати жертвою міліцейського свавілля" (скачати у форматі МР4скачати у форматі АVI), а також обговорення реальних ситуацій, із якими стикалися учасники школи.

Окрім знань, учасники Восьмої школи отримали "жовті картки" - картки-пам'ятки з рекомендаціями по спілкуванню с правоохоронцями та обов'язками працівника МВС по відношенню до громадян (скачати жовту картку у форматі РDF можна за посиланням).

Зацікавленним було запропановано долучатися до просвітницької кампанії і захищати свої права вже зараз. 

Детальніше про кампанії за посиланням - Молодіжна програма зі встановлення контролю за дотриманням прав людини працівниками.

Джерело: http://edu.helsinki.org.ua/pod/novini-vipusknik-v-programi/kontakti-z-pravookhorontsyami-lekts-ya-na-vosm-i-molod-zhn-i-shkol-z


Source URL: http://postup.lg.ua/news/kontakti-z-pravoohoroncyami-lekciya-na-vosmiy-molodizhniy-shkoli-z-prav-lyudini