Соціальні педагоги Сімферополя дізналися про речі, які заборонено робити міліціонерам…

 
… і тепер зможуть допомогти учням своїх шкіл не стати жертвами міліцейського свавілля.  
 
Тридцять сім соціальних педагогів з освітніх закладів Сімферополя прослухали лекцію юриста мережі правових приймалень Крима Олени Луньової «Ти і міліція: як не стати жертвою міліцейського свавілля», яка пройшла 17 квітня у міському методичному центрі в рамках семінару для педагогічних працівників «Формування соціально-правової компетентності у підлітків як соціально-педагогічна проблема».
Під час лекції вчителі дізналися про повноваження міліції під час контактів із громадянами, про наші права, які не можуть порушувати працівники міліції та способи оскарження незаконних дій міліціонерів. Разом з цією інформацією педагоги отримали освітній інструментарій – просту технологію роботи з молоддю, яку вони зможуть використовувати під час факультативних занять у своїх навчальних закладах.
Лекція стала частиною спільної стратегії Правозахисного центру «Поступ»,  Асоціації УМДПЛ та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», спрямованої на впровадження та розвиток механізмів громадянського контролю міліції.
 
Прес-служба Правозахисного центру «Поступ»
 


Source URL: https://postup.lg.ua/gallery/socialni-pedagogi-simferopolya-diznalisya-pro-rechi-yaki-zaboroneno-robiti-milicioneram