1 червня Луганськ приєднається до Всеукраїнської акція «Проти сваволі міліції та законопроекту 2450»!

У вівторок, 1 червня, о 10.30 біля Луганського обласного Управління МВС в Україні за адресою: Луганськ, вул. Луначарського 38 свідома громадськість розпочне акцію протесту протии сваволі вітчизняних міліціонерів, які катують та вбивають людей в Україні. Активісти також протестуватимуть проти як фактичних, так і законодавчих (законопроект 2450) спроб влади та міліції обмежити право на мітинги в Україні.

В Київі, громадськість, студенти та матері пройдуть траурною ходою до Луганського обласного Управління МВС в Україні, під яке покладуть траурні вінки та квіти в пам'ять вбитого нелюдами в погонах хлопця (всі присутні хлопці мають бути з зав'язаними на рукавах світлими хустинками). Наголос на тому, що тиждень ми чекаємо реакції, після чого... Акції солідарності пройдуть і в регіонах. Організатори акції: громадські організації, активні люди, журналісти, одногрупники та сусіди вбитого хлопця. Приєднуйтеся! Організаторів у прес-анонсі не згадуємо. Щодо символіки організацій - вирішено, що усі ми ВІДМОВЛЯЄМОСЬ ВІД СИМВОЛІКИ. Загинув хлопець - піаритись на цьому гріх. Організації, для яких пріорітетом була символіка вже відмовились від участі в акції.

Від ВСІХ: прохання залучати народ (запрошувати на акцію,повідомляти про хустинки білі на руку), інформувати суспілство (розсилки, сайти тощо).

Координатор акції в Луганську: Ярослав Мінкін (тел: 0953495325, [email protected])