Презентація та обговорення рекомендацій в рамках проекту "Дії на захист дітей груп ризику: досвід Польщі, Німеччини та України"

У києвському готелі "Братислава" 15 та 16 жовтня в рамках Другої всеукраїнської конференції "Розвиток освіти в сфері прав людини" пройшло обговорення та презентація рекомендацій для українського уряду, які були розроблені тристороннею експертною групою в рамках проекту "Дії на захист дітей груп ризику: досвід Польщі, Німеччини та України". Рекомендації мають на меті покращення ситуації з дотриманням прав дітей вразливих груп. Фокусом роботи експертів стали взаємини дітей груп ризику зі співробітниками правоохоронних органів.

У презентації взяли участь польські експерти (Ольга Саломатова, координатор проектів Гельсінського Фонду з Прав Людини та Агнешка Маковська, представниця управління поліції Варшава-Воля), представник Міністерства юстиції України (Юрій Зайцев, Управління урядового уповноваженого у справах Європейського Суду), представники Міністерства внутрішніх справ України (Олексій Лазаренко та Олег Мартиненко, Відділ моніторингу дотримання прав людини у діяльності ОВС), представники громадських організацій, які виступали партнерами проекту, журналісти та представники державних установ, у функції яких входить надання допомоги дітям кризових категорій.

Рекомендації, доповнені матеріалами обговорення, найближчим часом будуть направлені до Кабінету міністрів України, профільних міністерств та відомств, а також розповсюджені серед всіх зацікавлених фахівців та представників громадських організацій.

Фоторепортаж із презентації можна подивитися також за цим посиланням: http://picasaweb.google.com.ua/reutski/rwemLL