Вулична лекція: Скажи "НІ!" правопорушникам у формі! (Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків)

 

Нікого не дивує, що українська міліція не знає англійської, та й взагалі не відрізняється освіченістю, ерудованістю та ввічливістю. Але ж ми не маємо терпіти, коли за нашу безпеку «відповідають» агресивні особи з явними психічними розладами, які не знають основи основ – Конституції і навіть Закону «Про міліцію».

Під час сутичок із патрульною службою усвідомлюєш свою правоту, але не можеш аргументувати? Приходь на ворк-шоп і дізнайся, у яких випадках міліціянт має право перевіряти твої документи, на якій підставі та в якій формі правоохоронець може копирсатись у твоїх особистих речах. Дізнайся про правові акти, які регулюють ці та інші доволі обмежені можливості та обов’язки представників патрульної служби, та розкажи про них міліціянтам, бо вони не знають.

 

26 - 30 червня в обласних центрах Східної України (Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків) відбудуться ворк-шопи просто неба «Обізнаний – значить, озброєний»,де ти зможеш отримати практичні поради від відомих українських правозахисників та громадських активістів, а також зручну кишенькову пам’ятку з вибіркою корисних статей із законодавчих актів, які можуть врятувати тебе у скрутній ситуації. Ми навчимо тебе правильно контактувати з міліцією!

 

Одразу після заходу ти зможеш попрактикувати отримані навички та разом із нами взяти участь у громадському моніторингу патрульної служби.

 

Приєднуйся до Всеукраїнської студентської кампанії зі встановлення контролю над дотриманням прав людини працівниками ОВС України «Захист та охорона: точки взаємодії з молоддю»! Допоможи викрити злочинців у формі!

 

Графік лекцій в обласних центрах:

м. Луганськ - 26 червня 12:00 біля Луганського обласного управління внутрішніх справ

м. Донецьк - 27 червня о 12:00 на площі ім. Леніна 

м. Запоріжжя - 28 червня о 12:00 на Фестивальній площі

м. Дніпропетровськ - 29 червня о 12:00 на Європейській площі

м. Харків - 30 червня о 12:00 у Саду ім. Т. Шевченка, біля фонтану

 

Довідка:

Інформаційно-освітня програма зі встановлення контролюнад дотриманням прав людини працівниками ОВС України«Захист і охорона: точки взаємодії з молоддю», яка адмініструється Правозахисним центром «Поступ», реалізується за фінансової підтримки Національного фонду розвитку демократії (NED) та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в партнерстві зі Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини» та Асоціацією УМДПЛ. Ознайомитися з інформацією, яка допоможе тобі уникнути неприємностей і не постраждати від жорстокого поводження охоронців порядку можна на платформі Соціальної мережі активістів-правозахисників.

 

Прес-служба Правозахисного центру «Поступ»

 

 

http://openstudy.org.ua/events/vulychna-lekcija-skazhy-ni-pravoporushnykam-u-formi/

http://geroyam-slava.blogspot.com/2012/06/blog-post_655.html#more

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1847195

http://vis.maidanua.org/?p=3104

http://mozhlyvosti.in.ua/event/vorkshop-ob-znanii-znachit-ozbro-nii

http://www.litsa.com.ua/news/own/7064/dnepropetrovsk-skazhet-net-pravonarushitelyam-v-forme.htm

http://maidan.org.ua/2012/06/skazhy-net-prestupnykam-v-mylytsejskoj-forme/

http://palindrome.lg.ua/news/obschestva/5848

http://hatanm.org.ua/forum/index.php?PHPSESSID=4b06e00160c9259d7590bddaa0eb3473&topic=2169.msg52077#msg52077

http://www.citynews.net.ua/news/19921-v-luganske-proydet-ulichnaya-lekciya-skazhi-net-pravonarushitelyam-v-forme.html

http://reporter.zp.ua/2012/06/27/zaporozhtsev-nauchat-povedeniyu-s-pravookhranitelyami?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss