Денний реабілітаційний центр для дітей груп ризику "Поступ": 2001-2004 роки.

У вересні 2001 року громадською організацією "Поступ" у Луганську було відкрито денний реабілітаційний центр для дітей груп ризику. За чотири роки свого існування центр надав послуги соціальні та правові понад двом стам дітям, що опинилися у кризовому стані.

 

"Діти вулиці" та діти з малозабезпечених сімей мали можливість щодня отримувати в центрі  харчування, одяг, юридичну та первинну медичну допомогу, допомогу психологів та педагогів.

 

Центр працював в умовах "близьких до бойових" - у приміщенні колишнього дитячого садочку №110, постраждалому від пожежі, яке великими зусиллями волонтерів "Поступу" та громадської організації "Надія-людям" за декілька років таки вдалося привести до ладу. Всі педагоги Центру працювали на волонтерських засадах. Тривалий час Центр не міг забезпечити себе питною водою, опаленням та електроенергією. Обласна влада робила спроби позбавити Центр приміщення. 

 

Робота Центру велася за рахунок коштів, що надавали комерційні підприємства Луганську та Луганської області: ЗАТ "Луганськмлин", ЗАТ "Сантехдеталь", ЗАТ "Термо", Луганське представництво заводу "Норд" та інші.

 

Ресурсну допомогу Центру надавали активісти австрійських громадських організацій Роберт Ян Червінські (організація "Kids in trouble") та Рудольф Айхенгер  (молодіжний мобільний центр "Jugendinfo").

 

Окрему подяку за ресурсну, інформаційну та експертну підтримку проекту Правозахисний центр "Поступ" висловлює своїм давнім та надійним партнерам громадській організації "М.Арт.Ін-клуб".

 

...