"Тридцять друге травня" - День перемоги дітей? ФОТО

 

У ніч на друге червня в Луганську пройшов фестиваль соціальних юнацьких фільмів «Тридцять друге травня». У центрі міста, понад 500 любителів гостросоціального некомерційного кіно зібралися для обговорення фільмів, які торкаються проблем сучасної молоді.

Цього року Фестиваль «Тридцять друге травня», ініційований Луганським обласним дискусійним клубом інтелектуального кіно в партнерстві з Літературним угрупованням «СТАН» та Правозахисним центром «Поступ», був присвячений 70 річниці трагічної загибелі письменника Даниїла Хармса. Таким чином організатори вирішили підкреслити погіршення стану демократії в Україні та розповісти про людину, яка до останнього билася з тоталітарним режимом і загальною байдужістю.

На відміну від більшості заходів, що проводяться в Україні до Дня захисту дітей, даний фестиваль у Луганську - тільки для дорослих. Його мета - звернути увагу громадськості на проблеми дітей вразливих груп і насильства в сім'ї та залучити молодь до дій громадських організацій у сфері захисту прав дитини. Цього року фестиваль «Тридцять друге травня» проходив за підтримки коаліції громадських організацій «Громадянські ініціативи України» та Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

 

Докладніше про фестиваль: 

http://postup.lg.ua/news/nich-zaboronenih-filmiv-u-lugansku-proyshov-ki…