Літня молодіжна академія прав людини та демократичних ініціатив

У 2009 році Правозахисний центр "Поступ" взяв участь у якості національного координатора у п'тистороннему проекті "Літня молодіжна академія прав людини та демократичних ініціатив". Проект адмініструвався Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) і реалізовувася в рамках програми "Транскордонне партнерство" за финансуванням Міністерства закордонних прав Республіки Польща та Норвезького финансового механізму.

 

Крім ПЦ "Поступ" в якості партнерів проекту також виступили: Праваабарончы цэнтр "Вясна" (Мінськ, Білорусь), громадська організація "Німецько-російській обмін" (Берлін, Німеччина), молодіжний центр "ЦУНАМІ" (Калінінград, Росія).

 

В рамках проекту Правозахисний центр "Поступ" адміністрував національний конкурс на участь у освітньому заході - Літній молодіжній академіїї прав людини та демократичних ініціатив - в якому взяли участь понад 30 випускників навчальних заходів Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини". П'ятеро переможців конкурсу відправилися до польського міста Велюнь, де разом з ще двадцятьма молодими активистами з Німеччини, Польщі, Білорусі та Росії й взяли участь в Академії.

 

Докладніше про проект: 

http://rus.ngo.pl/x/480382;jsessionid=4302306B17981142487F2EB3709A9012

Враження учасників проекту: http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1251911016

 

Фотозвіт за проектом можна подивитися тут