Луганчанам розкажуть, як за допомогою люстрації досягти демократії в Україні

У понеділок, 13 січня, о 18:00 біля пам’ятника Шевченку в рамках Вуличного Університету відбудеться скайп-лекція Бориса Чикулая, автора відповідного законопроекту, на тему: "Люстрація: визначення, актуальність, метод втілення"
 
Цивілізована, сучасна, правова Україна – головна мотивація виходу громадян на майдани. Різні заклики, котрі символізують одну мету:  бажання перезавантажити країну, змінити систему, позбутися організованого злочинного угрупування, кланів, мафії, хунти, встановити справедливість, припинити підміну понять, фактів, втілити цивілізаційні реформи. Створення і підтримка цієї нелюдської системи лежить на штабістах ВЛКСМ, КПСС і працівниках КГБ. Як би вони себе не виправдовували, вони належать до прихованого організованого злочинного угрупування. Вони згенерували кримінал і створили разом з ним фіктивну недодержаву, а насправді: приховану республіку прихованого СССР.
 
Нам, вільним громадянам України, неможливо жити у подібних умовах. У таких умовах не живуть наші європейські сусіди. Там також була тоталітарна комуністична система, яку успішно вдалося демонтувати законодавчо.
 
У країнах Східної Європи, у Німеччині, є чинним люстраційне законодавство. Саме закони про люстрацію знищили злочинні зв‘язки між штатними працівниками ідеологічних і карних структур СССР. Саме завдяки люстраційному законодавсту до реформування країни потрапили нові громадяни з цивілізованими, гуманними, сучасними поглядами і якостями.
 
Нам потрібен Закон про люстрацію для України. Проект цього закону потрібно до позачергових виборів ухвалити у Верховній Раді України. Люстраційний закон - це фільтр: позачергові вибори і подальше політичне, громадське, наукове, державне життя мають відбуватися без організаторів і кандидатів, котрі пов‘язані з організованою злочинною системою ВЛКСМ, КПСС і КГБ.
 
Це наш шанс. Важливо нині не додавати до цього закону кримінальні, адміністративні та інші види правопорушень. Функція Закону про люстрацію одна: трансформувати тоталітарну совєтську систему в демократичну. Це головне завдання фільтру. Прийняття цього закону до виборів усіх рівнів наглядно продемонструє бажання депутатів змінити структуру політикуму.
 
Наш експерт: Борис Чикулай, linkedin http://ua.linkedin.com/in/chykulay
 
«Можливо, ви чули про НГО "Форум українців Чеської Республіки" Ukraine.CZ, чи про проект Арт ТБ для України, за зразком французько-німецького Арте, Eneida.NET, чи документальні фільми про заробітчан у Європі у співпраці з Миколою Гейко. Чи можливо про кіноклуб у Рокитному? Громадськими справами перейнявся на весні 2001 року. Після виборів 2004, невдачі з проектом Арт ТБ остаточно зрозумів, що без люстрації ні нормальних проектів, ні демократичної України не буде. Підозри про організований вплив гебні посилилися з 2004 року, коли дипломати посольства України у Чеській Республіці разом з маріонеточними діаспорними організаціями за будь-яку ціну намагалися проштовхнути Януковича, і навіть не приховували у приватних розмовах, що "так потрібно Москві". У 2009 році я звів біографії 909 найвищих держслужбовців і парламентарів у таблицю і чітко зрозумів, що ми з вами живемо у прихованому СССР: більше 51 відсотка ключових посад України під контролем КГБ (серед них безпосередньо гебісти, еліта КПСС і ВЛКСМ). Так що час припинити себе дурити і мати надію, що нам вони зроблять краще життя, чи демократизують суспільство. Без люстрації такої демократичної країни, як Україна, не існує».