Оголошуємо відкритий тендер на закупівлю продуктових наборів для переселенців із зони АТО.

«Восток-SOS» за фінансової підтримки German Federal Foreign Office і Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина) в рамках грантової угоди щодо забезпечення гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям у Донецькій і Луганській  областях проводить тендер на закупівлю продуктових наборів.
 
Тендер передбачає вибір постачальника продуктових наборів (400 шт. для дітей від 0 до 1 року; 400 шт. для дітей від 1 до 3 років; 2217 шт. для дітей старше 3-х років) у м. Харків Учасники можуть забезпечити як повний набір продуктів згідно із тендерною пропозицією, так і окремі товари із переліку.
 
Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 17:00 17 жовтня 2014 року поштою або особисто в заклеєному конверті з маркуванням «тендер». У графі «Відправник» слід зазначити найменування учасника тендеру, адресу та контактні телефони, а також предмет закупівлі. У графі «Отримувач» вказати адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 21, оф. 23, Красільникова Юлія.
 
Для подання пропозиції потрібні такі документи:
- тендерна пропозиція (завантажити тут);
- інформація про учасника тендеру (завантажити тут);
- копія свідоцтва про державну реєстрацію;
- копія довідки ЄДРПОУ.
 
Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях з урахування усіх витрат і податків. Учасник може надати знижки.
 
Переможця буде оголошено 20 жовтня на засіданні тендерного комітету. Їм стане кандидат, пропозиція якого відповідатиме тендерному оголошенню, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості та гарантій.
 
Постачання продуктових наборів буде здійснюватися у листопаді-грудні 2014 року двома партіями, згідно з узгодженим графіком. Товари повинні бути надані не пізніше 5 календарних днів з дати отримання на рахунок авансового платежу, який становить 50% від вартості першої частини продуктових наборів. Остаточний розрахунок здійснюється не пізніше 3 банківських днів після надання відповідних документів.
 
Відповіді на питання щодо подання тендерної пропозиції можна отримати за телефоном (050) 810 66 49,
(093) 145 57 88,
чи написавши на електронну адресу
[email protected]