Оголошуємо відкритий тендер на закупівлю продуктових наборів для переселенців із зони АТО.

«Восток-SOS» за фінансової підтримки German Federal Foreign Office і Diakonie Katastrophenhilfe (Німеччина) в рамках грантової угоди щодо забезпечення гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям у Донецькій і Луганській  областях проводить тендер на закупівлю продуктових наборів.
 
Тендер передбачає вибір постачальника продуктових наборів (400 шт. для дітей від 0 до 1 року; 400 шт. для дітей від 1 до 3 років; 2217 шт. для дітей старше 3-х років) у м. Харків Учасники можуть забезпечити як повний набір продуктів згідно із тендерною пропозицією, так і окремі товари із переліку.
 
Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 17:00 17 жовтня 2014 року поштою або особисто в заклеєному конверті з маркуванням «тендер». У графі «Відправник» слід зазначити найменування учасника тендеру, адресу та контактні телефони, а також предмет закупівлі. У графі «Отримувач» вказати адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 21, оф. 23, Красільникова Юлія.
 
Для подання пропозиції потрібні такі документи:
- тендерна пропозиція (завантажити тут);
- інформація про учасника тендеру (завантажити тут);
- копія свідоцтва про державну реєстрацію;
- копія довідки ЄДРПОУ.
 
Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях з урахування усіх витрат і податків. Учасник може надати знижки.
 
Переможця буде оголошено 20 жовтня на засіданні тендерного комітету. Їм стане кандидат, пропозиція якого відповідатиме тендерному оголошенню, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості та гарантій.
 
Постачання продуктових наборів буде здійснюватися у листопаді-грудні 2014 року двома партіями, згідно з узгодженим графіком. Товари повинні бути надані не пізніше 5 календарних днів з дати отримання на рахунок авансового платежу, який становить 50% від вартості першої частини продуктових наборів. Остаточний розрахунок здійснюється не пізніше 3 банківських днів після надання відповідних документів.
 
Відповіді на питання щодо подання тендерної пропозиції можна отримати за телефоном (050) 810 66 49,
(093) 145 57 88,
чи написавши на електронну адресу
krasilnykova@vostok-sos.org