Увага! Шукаємо документаторів порушень прав людини! Київ

Благодійний фонд «Восток-SOS» шукає людей для документування порушень прав людини в ході збройного конфлікту на Сході України. Основна мета нашої роботи –  це збір і оприлюднення первинних даних про військові злочини та порушення прав людини під час бойових дій на Донбасі, а також правова підтримка жертв катувань.
 
Наразі інформація про страшні злочини, викрадання людей, катування та застосування насильства з’являється хаотично і у багатьох випадках жодним чином не зберігається. Тож надзвичайно важливо збирати таку інформацію, щоб в подальшому, коли це буде можливо, злочинці понесли покарання, а постраждалі могли відновити свої права. Більше про діяльність нашої організації ви можете дізнатись на сайті vostok-sos.org
 
Основні обов’язки:
-        Опитування людей, чиї права були порушені в ході бойових дій
-        Обробка інтерв’ю/опитувань (розшифровка аудіо/відеозаписів, впорядкування отриманої інформації тощо)
-        Робота з аудіо та відео (пошук відеодоказів порушень прав людини з відкритих джерел та з архівів організації, обробка інформації, що міститься на відео)
-        Робота з базою даних (внесення та упорядкування інформації)
-        Моніторинг ЗМІ
 
Суттєвим плюсом може бути:
-        Вільне володіння українською та російською мовами
-        Володіння англійською мовою
-        Юридична освіта чи досвід роботи у сфері права
-        Досвід роботи у громадській/правозахисній організації
-        Досвід написання аналітичних статей чи звітів
-        Ініціативність та власні ідеї
 
Умови роботи:
-        Гнучкий графік роботи (за домовленістю)
-        Можливість навчання у сфері захисту прав людини та громадської діяльності
-        Можливість у відрядженнях відвідувати різні регіони України (за бажанням)
 
Свої резюме надсилайте на адресу [email protected] з копією на [email protected] – і з вами зв’яжуться найближчим часом. В темі листа зазначте «Резюме – документування». Якщо ви маєте якісь напрацювання, пов’язані з даною діяльністю (аналітичні матеріали, статті тощо), будь ласка, додайте їх до резюме. Обов’язково напишіть невеликий мотиваційний лист, в якому поясніть, чому вам цікава ця робота. Також за можливості в листі зазначте заробітну плату, на яку ви розраховуєте.
 
Якщо у вас є додаткові питання щодо умов роботи та вимог до кандидатів, звертайтесь по телефонам (050) 810 66 49, (096) 596 57 86 (Юлія).