Півтора десятка молодих людей влаштували акцію у Запоріжжі

 

Півтора десятка молодих людей влаштували акцію у Запоріжжі. Активісти вручали перехожим листівки з інструкцією, як вберегтися від протиправних дій міліціонерів.

Представники правозахисних організацій присвятили акцію Дню Конституції. За кілька годин роздали майже три тисячі листівок. Зокрема, вручали їх своїм одноліткам. Бо, кажуть, найбільше у халепу з правоохоронцями потрапляє саме молодь. Листівки зацікавили і міліціонерів, які охороняли порядок. Активістам пообіцяли обговорити текст із колегами.

Костянтин Реуцький учасник акції: "Молодежь – особенно если мы говорим о неформальной молодежи, о каких-то субкультурных тусовках – это легкая жертва для не очень порядочных милиционеров. И поскольку мы увидели, что существует такая потребность в распространении подобной информации. Подобных знаний, которые помогли бы молодым людям защитить себя".  

Олександр Вовкодав речник запорізької міліції: "Проблема неправомірних дій у Запоріжжі правоохоронних органів не є такою актуальною. Але в цілому таку роботу потрібно проводити, моніторити, і так далі. Керівництвом ГУМВС України в Запорізькій області вживаються системні заходи щодо протидії неправомірним діям працівників міліції".

 

Джерело: http://5.ua/newsline/232/0/92558/