October 2013

Правозахисники занепокоєні фактами примусу дітей до участі у провладних мітингах

Дев'ять правозахисних організацій звернулися до Віктора Януковича, як лідера правлячої партії та гаранта Конституції України з вимогою покласти край практиці примусу школярів та студентів до участі у мітингах, які проводяться під егідою Партії регіонів.

Представники омбудсмана разом з правозахисниками відвідали пенітенціарні установи у Луганській області

Минулого тижня Луганщину відвідали представники департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму попередження катувань Секретаріата Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Разом з активістами Правозахисного центру «Поступ» вони здійснили моніторингові візити до луганського слідчого ізолятору та жіночої виправної колонії № 143 у Перевальському районі.

Дети Луганска говорят стоп жестоким словам

  «Я принимаю других! Я не насмехаюсь!

Дело Олаолу Феми: подсудимый снова не узнает свидетелей

Очередное заседание по делу нигерийского студента Олаолу Феми 15 октября традиционно началось на 35 минут позже назначенного времени. Из участников процесса отсутствовал только один из «потерпевших» Виталий Гаман, который со слов его матери уже 3 недели находится на стационарном лечении в неврологическом отделении и проведет в больнице еще не меньше 2 недель.

Підтримай петицію з вимогою покласти край безкарності працівників української міліції

Ми вимагаємо від міністра внутрішніх справ України взяти під особистий контроль розслідування обставин нападу на активіста кампанії "Міліція під контролем" Євгена Крапивіна, а також зробити все необхідне для забезпечення для громадян можливості ідентифікувати особу кожного міліціонера шляхом впровадження обов’язкових персональних нагрудних знаків для всіх без виключення працівників міліції.