МВС виправляє помилку

Головне управління МВС України в Луганській області надало інформацію про результати службового розслідування з приводу скарги на дії працівника міліції Ленінського РВ ЛМУ Помилки С.О., а також за зауваженнями, викладеними в публікації "Помилка резидента".

 

Власне, сержант Степан Помилка отримав попередження про неповну посадову відповідальність, керівний склад райвідділу отримав догани за невідповідну виховну роботу з підлеглими та недостатній контроль над діями та поведінкою постового.  

 

Щодо інших порушень, зазначених у публікації, то у відсутності вестибюля  в Кам'янобрідскому райвідділі міліції порушень не виявлено, а "кімната постового міліціонера обладнана металевими дверима згідно вимог нормативних документів щодо обладнання приміщень ОВС", як зазначає офіційний сайт управління. В усній формі ж було роз'яснено, що виправити цей недолік технічно неможливо, оскільки таке приміщення надане у розпорядження управління, тож доводиться використовувати те, що є. А от поруччя для пандуса у Першому відділенні Жовтневого РВ УМВС вже за кілька днів відремонтували. Викликає сумніви придатність тих залізних рейок для користування ними людьми з обмеженими можливостями, але так точно значно краще. Ще одне порушення було виявлено вже в ході розслідування співробітниками інспекції з особового складу УКЗ ГУМВСУ - камера відеоспостереження у Ленінському райвідділі не охоплює всього вестибюлю, тому деякі ділянки приміщення (зокрема - стіл та стільці для відвідувачів) не відображуються на відеозаписі, що  також планують виправити найближчим часом.

 

Також представник комісії, яка проводила розслідування, повідомив, що до Ленінського райвідділку з Обласного управління ВС було направлено примірники Наказу МВС від 22.02.2012 №155 про затвердження Правил поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України з вказівкою ретельно провести виховні роботи зі співробітниками відділення. А от герой вищезгаданої публікації Степан Помилка, здається, вже переосмислив свою поведінку, адже видалив (чи принаймні прибрав з публічного доступу) свої фотографії, які не відповідають етичним нормам поведінки працівника правоохоронних органів, у профайлі на соціальній мережі "Вконтакте", що можна розцінити як перший крок у виправленні чисельних помилок, які допускає під час виконання своїх службових обов'язків сержант.

 

У свою чергу Правозахисний центр "Поступ" наголошує, що лише систематичний громадський контроль і своєчасне реагування керівництва ОВС можуть уберегти громадян України від подібних "помилок".

 

 

Прес-служба Правозахисного центру "Поступ"