У Луганську стартує кампанія проти насильства в сім'ї (Прес-конференція за участю провідних експертів)

14 червня, о 12:00, в Обласній бібліотеці імені Горького пройде розширена прес-конференція «Подолання насильства між близькими людьми в Луганському регіоні». 

У заході візьме участь координатор проекту ЄС «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент» Валерій Яхно, представники Луганської обласної державної адміністрації, обласного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, а також представники регіональних правозахисних організацій, які працюють у сфері захисту прав уразливих груп населення. 

Прес-конференція ознаменує старт інформаційної кампанії проти насильства в сім'ї в Луганській області, в рамках якої громадські активісти об'єднають свої зусилля для того, щоб вказати сучасному суспільству на неприпустимість насильства між близькими людьми та зламати стіну мовчання довкола цього явища. 

Інформаційна кампанія реалізується Проектом Європейського Союзу «Права жінок і дітей в Україні - комунікаційний компонент» спільно з Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту України. У Луганській області координацію інформаційної кампанії взяв на себе Правозахисний центр «Поступ», який більше 10 років працює у сфері захисту прав вразливих груп населення. 

У рамках кампанії активісти будуть поширювати малинові браслети з написом «Залишайся людиною!», як знак солідарності, підтримки та єднання тих, хто проти насильства. Звичайним малиновим браслетом українська молодь публічно задекларує своє неприйняття насильства і підтримку його жертв. Усього в Україні буде поширено 500 000 браслетів. 

Напередодні інформаційної кампанії в Луганську вже пройшов Фестиваль соціальних юнацьких фільмів «Тридцять друге травня», організований ПЦ «Поступ» спільно з Луганським кіноклубом та арт-групою «СТАН». Фестиваль, що традиційно привертає увагу громадськості та вважається шанувальниками некомерційного кіно «Луганським Вудстоком», зібрав понад 1500 осіб, які відкрито заявили про неприйняття насильства в сім'ї. 

http://www.youtube.com/watch?v=Mq0Kkvn10GQ

З усіх питань, пов'язаних з поширенням малинових браслетів та проведенням кампанії в Луганській області звертайтесь до організаторів: 
Ольга Сергеєва, член правління Правозахисного центру «Поступ» (+380509222348, [email protected]); 
Ярослав Мінкін, прес-секретар Правозахисного центру «Поступ» (+380953495325, postup.hrc @ gmail.com). 

 

 

 

Прес-служба Правозахисного центру «Поступ»