Всеукраїнський конкурс ідей на захист свободи висловлення думок подовжено!

 

 

Увага! Координаційна рада Громадської кампанії проти встановлення цензури в Україні подовжуєВсеукраїнський конкурс ідей дій на захист свободи висловлення думок.

Пам’ятайте, у боротьбі з цензурою може згодитися все!

Мета конкурсу ідей - підтримка локальних ініціатив, спрямованих на привернення уваги громадськості до проблеми обмеження свободи вираження думок. Конкурс проводиться в рамках всеукраїнської громадської кампанії, метою якої є скасування неякісного закону «Про захист суспільної моралі».

Пріоритет надається ідеям організації та проведення публічних акцій, перформансів, а також розробці листівок, банерів, демотиваторів, відеороліків та подкастів.
 

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі, не залежно від віку, місця проживання, професійної підготовки, членства у творчих спілках і т.п.
 

Заявки приймаються у вільній формі на електронну адресу [email protected] до10 квітня 2011 року.

П’ять кращих ідей будуть реалізовані в рамках Громадської кампанії проти впровадження цензури в Україні, яка адмініструється Правозахисним центром «Поступ» в рамках програми малих грантів Марека Новицького за фінансової підтримки Інституту Відкритого Суспільства (OSI).

Оргкомітет конкурсу:
Ольга Саломатова - координатор проектів Гельсінського фонду з прав людини в Польщі;
Володимир Яворський - виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
Костянтин Рєуцький - голова правління Правозахисного центру «Поступ», прес-координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»;
Наталія Соколенко - журналіст телеканалу СТБ, учасник кампанії «Стоп цензурі!».

 

«Багато хто зітхнув з полегшенням, довідавшись про ліквідацію Національної експертної комісії. Однак не варто забувати, що Комісія - всього лише орган, який діяв на підставі закону. Не досягши внесення суттєвих змін до Закону «Про захист суспільної моралі», ми не усунемо причину проблеми, - роз’яснює існуючу проблему голова правління Правозахисного центру «Поступ» Костянтин Реуцький. - Є всі підстави вважати, що функції Комісії будуть перерозподілені між діючими органами влади.Важливо пояснити громаді, що Закон України «Про захист суспільної моралі» може стати додатковим інструментом репресій по відношенню до незгодних – людей, що бажають висловлювати свої думки».

 

 

Прес-служба Правозахисногоцентру«Поступ»